Гостиність ІЕЕПівської родини!

18 березня 2017 р. в Інституті екології економіки і права відбувся День відкритих дверей.

На заході були присутні Ректор Інституту екології економіки і права Биковська Олена Володимирівна, проректор з наукової роботи Нікандров Олександр Всеволодович, проректор з навчальної роботи Лісовська Любов Володимирівна, студентський актив та адміністрація Інституту, але головними гостями були абітурієнти.

Відкрила захід ректор Інституту, професор, доктор педагогічних наук Биковська Олена Володимирівна, яка ознайомила майбутніх студентів з різними сферами діяльності Інституту. Проректор з наукової роботи Нікандров Олександр Всеволодович розповів про діяльність Студентського наукового товариства: досягнення та перспективи роботи. Своїми враженнями про навчання в Інституті, проведення культурно – масових заходів, міжвузівську та міжнародну студентську діяльність поділився студент ІІІ курсу факультету психології, Голова студентської профспілки  Блінов Віктор.

Особливостями вступної кампанії у 2017 році та умовами прийому до Інституту екології економіки і права поділилась проректор з навчальної роботи  Лісовська Любов Володимирівна.

Наприкінці зустрічі студенти ІЕЕП пригощали гостей кавою та солодощами. Захід відбувався у дружній родинній атмосфері.

Щиро бажаємо майбутнім студентам обрати омріяну професію!

Залишити коментар

Прокрутити вгору