Загальні збори Міжнародної асоціації екологів університетів та Екологічний форум “Вища екологічна освіта: стандарти для майбутнього”

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Загальних зборах Міжнародної асоціації екологів університетів та Екологічному форумі “Вища екологічна освіта: стандарти для майбутнього”.

Організатори: Міжнародна асоціація екологів університетів, Одеський державний екологічний університет, Інститут екології економіки і права.

Основна мета: обговорення і визначення стратегії розвитку екологічної освіти і науки, проведення загальних зборів Міжнародної асоціації екологів університетів. 

Завдання:

  • Обговорення стратегічних напрямів розвитку екологічної освіти і науки.
  • Визначення шляхів удосконалення професійної підготовки майбутніх екологів у вищих навчальних закладах.
  • Розвиток співпраці громадських організацій, органів влади, навчальних і наукових установ у вирішенні питань екологічної освіти і науки.

Учасники: члени Міжнародної асоціації екологів університетів, представники органів законодавчої і виконавчої влади, вчені, працівники органів управління освітою, навчальних закладів, наукових установ, представники громадськості, засобів масової інформації.

Умови участі:

Для участі у заходах необхідно до 28.11.2016 р. надіслати заявку на електронну адресу оргкомітету: [email protected] (додаток 1).

Відкриття заходів відбудеться 02 грудня 2016 р. о 12.00 в Одеському державному екологічному університеті за адресою: м. Одеса, вул. Львівська, 15, корп. 2 (http://odeku.edu.ua/kontakti)

 

За додатковою інформацію звертатися:

Міжнародна асоціація екологів університетів

Інститут екології економіки і права

01054, м.Київ, вул. Тургенєвська, 11

 ◙ [email protected], [email protected]

(044) 486 07 63, (063) 407 16 95

www.iaue.org, www.ieep.org.ua

 

Одеський державний екологічний університет

65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15

 ◙ [email protected]

(048)785 27 16, (067) 484 02 64 – завідувач кафедри екології та охорони довкілля проф. Сафранов Тимур Абісалович

www.odeku.edu.ua

 

Інформаційний лист (PDF)

 

Залишити коментар

Scroll to Top