5 причин вступити в ІЕЕП

Якщо ви все ще вагаєтесь і не подали документи в ІЕЕП, ми зараз вас переконаємо, чому ви маєте це зробити:

 

 1. Розмаїте і цікаве студентське життя.
  Кожен може знайти в студентській спільноті місце для себе і своїх талантів. Або створити його для себе за допомоги інших студентів, які радо підтримують будь-яку ініціативу. Студентська рада допоможе у вирішенні креативних завдань і разом з тобою досягне успіху!
 2. Можливість випробувати свої професійні навички у контексті студентського руху.
  ІЕЕП у своїх стінах вільно поєднує економістів, психологів та борців за чистоту природу. Тільки разом ми зможемо стати кращими, реалізуючи і розвиваючи себе і свою спільноту.
 3. За ІЕЕП – майбутнє.
  Чотири роки навчання – і наше студентська спільнота,  й ІЕЕП, і ви – будете змінюватись і розвиватись. Молода енергія, яка накопичувалась у студентському середовищі, знайде вихід у великих діяннях і у великих випускниках.
 4. Економія.
  Вартість навчання в ІЕЕП – чи не найнижча в усьому Києві, а то й в Україні! Саме тут ти не тільки зможеш заощадити власні кошті (які можеш витратити підвищення свого професіоналізму), а й маєш неймовірні бонуси: якщо ти є студентом НПУ, то вартість зменшується. Використовуй свої можливості!
 5. Насичене життя.
  Крім заходів, які проводить студентська рада на рівні Інституту та співпрацюючи з іншими факультетами НПУ, ти можеш долучитися до Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, конкурсів та з’їздів, отримати безцінний європейський досвід.

Ти все ще не з нами? Тоді долучайся! Ми чекаємо саме на тебе!

Прес-служба ІЕЕП     

Залишити коментар

Scroll to Top