Загальні збори Міжнародної асоціації екологів університетів та Екологічний форум “Екологія. Освіта. Наука”

logo

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Загальних зборах Міжнародної асоціації екологів університетів та Екологічному форумі “Екологія. Освіта. Наука”.


Організатори форуму: Міжнародна асоціація екологів університетів, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права.

Мета форуму: обговорення основних напрямів діяльності Міжнародної асоціації екологів університетів та визначення стратегічних шляхів удосконалення екологічної освіти і науки.

Основні напрями обговорення:
1. Екологія, політика та економіка.
2. Екологія, освіта і наука.
3. Екологія і соціум.
4. Екологія і здоров’я.

Учасники форуму: члени Міжнародної асоціації екологів університетів, представники органів законодавчої і виконавчої влади, вчені, працівники органів управління освітою, навчальних закладів, наукових установ, представники громадськості, засобів масової інформації.

Робочі мови форуму: українська, російська, англійська.

Відкриття форуму відбудеться 02 березня 2016 р. о 12.00 у Президії Національної академії педагогічних наук України за адресою: м. Київ, вул. Січових стрільців, 52 А.
Для участі у форумі необхідно до 29.02.2016 р. надіслати заявку на електронну адресу оргкомітету: [email protected] (додаток 1).

Тези виступів учасників форуму будуть представлені в електронному збірнику статей, які необхідно до 29.02.2016 р. оформити та надіслати на електронну адресу оргкомітету: [email protected] (додаток 2).

За додатковою інформацію звертатися:
Тел.: +38 (097) 6423983, +38 (063) 1246397.
Е-mail: [email protected]
Web: www.iaue.org та www.ieep.org.ua

Iнформацiйний лист

Залишити коментар

Scroll to Top