Фотовиставка Крилатова Сергія Михайловича «Безмежність душі»

S9fj6Q2rXf4

22.02.2016 року відбулось відкриття фотовиставки Крилатова Сергія Михайловича «Безмежність душі» в Арт-просторі «SKLO» Національного Педагогічного Університету імені М.П. Драгоманова.

CkmmcXxQ4YI

Привітати митця з дебютом прийшли ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко, співголова наглядової ради університету, професор Толстоухов Анатолій Володимирович, Повноважний міністр Литовської республіки в Україні Гвідас Керушаускас, аташе з питань культури Посольства США в Україні Єгорова Олександра, український письменник, журналіст, телеведучий, співак і політик Гордон Дмитро Ілліч.

v65kRPc2N9k

Гості виступили з вітальними промовами, у яких висловили своє захоплення творчістю Сергія Крилатова, його особливим баченням світу та людей, відзначили те, що на роботах це було дуже легко простежити, бо на даний момент більшість мистецьких робіт перевантажені і не мають змоги передати сутність правильно, так щоб було зрозуміло кожному. Після завершення церемонії відкриття, усі охочі мали можливість познайомитися з експозицією, поспілкуватися з фотохудожником та особисто розповісти про свої враження.

fzgsURFFYHM

Виставка діє до 26 січня 2016р. Усі охочі можуть відвідати її за адресою м. Київ, вул. Тургенівська 8/14, Арт- простір «SKLO».

Залишити коментар

Прокрутити вгору