Особистість живе там, де є добро, істина і краса

DSC_540015 квітня 2015 року відбулась відкрита лекція «Особистість і політика в сучасному світі». Лекцію проводив професор, доктор філософських наук, академік НАПН України, заслужений працівник освіти України, почесний президента Фонду сприяння розвитку мистецтва України, головний редактора журналу “Філософська думка” і “Практична філософія” – Анатолій Володимирович Толстоухов.На лекції були присутні студенти та викладачі  Інституту екології економіки і права.

Акад. Анатолій Володимирович Толстоухов цікаво розповів про різні сторони особистісного становлення як політика, а також розвитку політичних та соціально-економічних умов у державі в цілому.

Не зважаючи на те, що наша зустріч минула дуже швидко, тепер є що обмірковувати, бо, за твердженням Анатолія Володимировича, – «Коли щось відбувається у житті і ти насамперед це відчуваєш у середині самого себе, тоді можна впевнено сказати, що людина перероджується, як особистість».

Сподіваємося, що попереду на нас чекають ще багато таких яскравих та незабутніх зустрічей і всі вони – на сто відсотків будуть такими ж цікавими та пізнавальними!

Залишити коментар

Прокрутити вгору