ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

IMG_2432

4 квітня 2015 року в Інституті екології економіки і права пройшла традиційна зустріч з майбутніми абітурієнтами – День відкритих дверей. Випускники шкіл завітали разом з батьками та друзями у гості до нашого Інституту.

Привітала присутніх та ознайомила з навчальною, науковою, творчою роботою закладу, а також умовами вступу до Інституту проректор з навчальної роботи Любов Володимирівна Лісовська. Про наукову роботу та перспективи розвитку Інституту розповів проректор з наукової роботи Олександр Всеволодович Нікандров. Працівники факультетів Людмила Жигалюк, Марія Курочкіна та Марина Ковтун ознайомили присутніх з особливостями кожного напряму підготовки та запросили до нас на навчання.

Своїми враженнями від навчання в Інституті поділилася Голова студентської ради Анна Бендерська, яка розповіла про дозвілля: спортивні секції, цікаві зустрічі, виставки, конкурси тощо. Щирими та захоплюючими були привітання студентів Інституту в артистично-гумористичному стилі! Отож, щоб переконатись у сказаному – приходьте навчатись до Інституту екології економіки і права!

Залишити коментар

Scroll to Top