Конкурс “Весняна гармонія 2015 року”

1

У переддень прекрасного весняного свята 8 Березня у Інституті екології економіки і права відбувся конкурс “Весняна гармонія 2015 року” та обрана “найкраща пара весни”. Конкурс був надзвичайно цікавим, змістовним та яскравим. Всі присутні – студенти, викладачі, гості – були у захваті від приємних вражень та емоцій, які подарували їм неповторні пари студентів Інституту.

2

Серед них – Довга Олеся та Орищук Олексій (Барбі і Кен), які вміло продемонстрували неабиякий танцювальний талант та вишуканість;  Чурилова Любов та Бураков Вадим показали шарм і аристократизм у вибраному образі Принца і Попелюшки; Лісовська Олена та Шрамко Андрій (Чіп І Гайка) були оригінальними у підході до виконання  завдань та мали неповторну харизму; Лебідь Катерина та Васильчук Святослав, перебуваючи  в образі витонченої української пари, подарували безліч  приємних моментів усім присутнім.

Особливо запам’ятались своєю неповторністю, оригінальністю і щирістю Холоденко Тетяна та Блінов Віктор, які в образі яскравих панків стали переможцями та отримали беззаперечно високе звання “найкращої пари весни”. Їм наші найкращі вітання!

Усі учасники конкурсу нагороджені ректоратом Інстутуту, які вручила ректор Інституту екології економіки і права Олена Биковська.

9

 

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору