Гостиність Брусилівського району Житомирської області

1

Під час проведення профорієнтаційної роботи співробітники Інституту екології економіки і права відвідали школи в Брусилівському районі Житомирської області, а саме: Брусилівську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Брусилівську гімназію ім. Г.О. Готовчиця та Лазарівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад”.

6 лютого 2015 року відбулася зустріч із старшокласниками та директором Брусилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Липком Сергієм Петровичем. У школі панувала привітна,тепла та доброзичлива атмосфера.

2

Працівники Інституту відвідали також Брусилівську гімназію ім. Г.О. Готовчиця. Директор гімназії Нікітчин Олександр Юрійович цікаво представив навчальний заклад, розповівши про здобутки учнівського та педагогічного колективів, позакласну та позашкільну діяльність, підготовку старшокласників до зовнішнього незалежного оцінювання та вибір професій.

Лазарівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад” відчинив свої двері, ознайомивши нас з чудовою атмосферою навчального закладу. За короткий час спілкування з педагогічним та учнівським колективами ми дізналися про детальну історію заснування навчального закладу.

Старшокласники кожної школи заповнили анкети та отримали рекламні буклети з інформацією про нашу Альма-матір – Інститут екології економіки і права. Історія нашого вищого навчального закладу, студентські будні та навчання зацікавили їх. Після таких приємних зустрічей залишаються гарні спогади та надія на подальшу співпрацю.

Залишити коментар

Прокрутити вгору