Відвідування спеціалізованої школи ім. З.К. Слюсаренко №41

1

4 лютого 2015 року співробітники Інституту екології економіки і права відвідали спеціалізовану школу з поглибленим вивченням англійської мови ім. З.К. Слюсаренко у місті Києві.

На порозі школи нас зустріла Ткаченко Надія Миколаївна, заступник директора з навчально – виховної роботи – професіонал своєї справи з 15 – річним стажем і просто чудова, приємна людина. Вона розповіла нам про цей заклад, про талановитих школярів, які беруть  активну участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних проектах. А саме співробітництво з міжнародною організацією AIESEC, Модель ООН в Україні, українсько – швейцарський проект «Сприяння розвитку освіти для демократії в Україні» та інші.

Хочемо відмітити, що у школі панує затишна, привітна атмосфера. Ми спілкувалися з учнями 11 – х класів, які під час бесіди отримали більш детальну інформацію про наш Інститут. На згадку про ІЕЕП старшокласники одержали рекламну продукцію та заповнили анкети, де визначилися зі своєю майбутньою професією.

Загальні враження від спілкування з колективом та учнями школи залишилося позитивним. Ми вдячні за теплий прийом та дружню атмосферу, яку створили для нас педагогічний колектив та вихованці школи.

Залишити коментар

Прокрутити вгору