Урочисте вручення дипломів

1

14 лютого 2015 року у стінах Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова відбулося урочисте вручення дипломів студентам – магістрам Інституту екології економіки і права. Протягом  10 років від пристані Інституту у вільне плавання вирушило 2000 випускників, а цього року до них приєдналося ще 47 нових мандрівників.

Урочисте вручення дипломів було відкрито чудовою промовою нашого вельмишановного ректора та просто прекрасною жінкою Биковською Оленою Володимирівною. До нашої зали завітали і почесні гості, а саме:

Толстоухов Анатолій Володимирович – академік Національної академії педагогічних наук України, професор, доктор філософських наук.

Шаламон Іван – доктор наук, віце-декан факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету, Словацька Республіка.

Хамуда Хосама Баюмі – головний секретар, доктор наук, професор Інституту екологічного інжинірингу Обуда Університет, місто Будапешт, Угорщина.

Марійчук Руслан Тарасович – кандидат хімічних наук, доцент кафедри екології факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету, Словацька Республіка.

Захід проходив у теплій, духовно-патріотичній тематиці, формуючи у свідомості випускників, любов до праці, своєї професії, нашої землі, нашого народу, своєї батьківщини – України!

Справжню українську атмосферу створила Анна-Марія, подарувавши присутнім прекрасні пісні «Звучи рідна мово» та «Моя країно».

2

Не залишилися без уваги батьки та родини наших випускників, отримавши подяки за гідне виховання студентів із рук ректора Інституту екології економіки і права, доктора педагогічних наук, професора Биковської Олени Володимирівни та проректора з наукової роботи Нікандрова Олександра Всеволодовича.

Слова вдячності адміністрації та педагогічному колективу висловили: Бебко Євгенія Вікторівна – мама випускника Бебка Пилипа Ростиславовича. Від родини випускниці Ткаченко Анжели Олександрівни було надане слово чоловіку Ткаченку Михайлу Дмитровичу.

Завершуючи захід до уваги гостей та випускників було представлено пісню «Молитва за Україну» на слова Анатолія Володимировича Толстоухова. Яка вразила всіх присутніх до сліз.

Лейтмотивом урочистого вручення дипломів 2015 року стала любов до справи, якою займаєшся, та до рідної країни в якій народився.

Інститут екології економіки і права бажає нашим випускникам нових успіхів та професійних досягнень.

Своєї долі юні – капітани
Сміливо йдіть до відкриттів нових
І на порозі у життєвім океані
Ви налякайтесь шквалів штормових
 
В які б життя не занесло Вас далі
В які б ви не заходили порти
Не забувайте рідного причалу
І не втрачайте золота душі!
 
8

Залишити коментар

Прокрутити вгору