Міжнародний екологічний форум «Екологічна політика: між кризами та реформами»

A

13 лютого 2015 року в Національному педагогічному університеті  імені М. П. Драгоманова відбулись загальні збори Міжнародної асоціації екологів університетів.

Організаторами екологічного форуму були Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національна академія педагогічних наук України, Міжнародна асоціація екологів університетів.

Захід відбувався за підтримки Інституту магнетизму НАН України і МОН України, Одеського державного екологічного університету, Факультету гуманітарних та природничих наук Пряшівського університету у Пряшеві (Словацька Республіка), Асоціації « Столиця Груп», Уманському національному університету садівництва, Національному центру «Мала академія наук України», Українському національному відділенню Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності.

Під час загальних зборів учасників привітав  ректор НПУ, академік Віктор Андрущенко. Він відзначив актуальність вивчення екології, екологічної політики та особливий її виховний вплив на сучасну українську молодь. Тільки справжні патріоти і громадяни своєї держави, в цей складний час для нашої країни, можуть стати великими особистостями в екологічній науці, переконаний Віктор Петрович.

Виступ Президента Міжнародної асоціації екологів університетів, доктора філософських наук, професора Толстоухова Анатолія Володимировича запам’ятається учасникам форуму на все життя. Він усією душею вболіває за чистоту навколишнього середовища, прагне привити це почуття молодому поколінню українців.

На конференції були присутні іноземні дипломатичні представники: Лайош Керекеш, Перший секретар Посольства Угорської Республіки в Україні та Крайчова Соня, Перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні.

Серед напрямів роботи форуму – практична реалізація екологічних ідей, політика та економіка; екологічні виховні ідеали, освіта і наука; екологія і соціум; екологія і здоров’я.

Як турботлива господиня, ректор Інституту екології економіки і права, доктор педагогічних наук, професор Биковська Олена Володимирівна опікувалась кожним елементом загальних зборів Міжнародної асоціації екологів університетів, й здавалося, встигала бути в кількох місцях одночасно. Разом з Анатолієм Володимировичем було здійснено нагородження всіх учасників форуму сертифікатами та прийнято до Міжнародної асоціації університетів нових членів, людей які готові боронити екологічні ідеї, інтереси та цінності матінки-природи!

Залишити коментар

Прокрутити вгору