Інтерв’ю із ректором студентського самоврядування ІЕЕП Бендерською Анною

_5stuGqI8Vs

 

  Завершився  2014, попереду 2015 – рік надій, добра, миру та звершення найзаповітніших мрій. У ці святкові дні ми вирішили поспілкуватися зі студентським ректором Бендерською Анною.

Як довго існує Інститут екології економіки і права?

 ІЕЕП був створений у вересні 2004 року за ініціативою та участю Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, тобто в 2014 році ми відсвяткували 10 – річний ювілей.

Чи є в Інституті державне замовлення (бюджетні місця)?

Ні, тому що ІЕЕП – не державний заклад, а приватний. І по-перше вартість навчання коштує 300-500 гривень на місяць, тобто стільки, скільки б студент міг проплачувати самостійно, без допомоги батьків, якщо він у свій вільний час буде підпрацьовувати. І по-друге, в ІЕЕП діють знижки на навчання від 5% до 100%, тобто є різні акції, наприклад: приведи друга і отримай знижку на навчання  5 %, а якщо ви привели 2- 3-10 друзів – ви навчаєтесь безкоштовно. Знаєте, ми полюбляємо жартувати на дану тему:  якщо  привести 30-50 друзів, то Інститут ще й нам буде доплачувати.  Головне, на мою думку, мати бажання отримати дійсно якісну освіту, а адміністрація Інституту завжди йде (і я впевнено можу стверджувати), йтиме назустріч студентам у різних питаннях, в тому числі і щодо  оплати за навчання.

Чи надається гуртожиток для студентів?

Обов’язково, стовідсотково. Інститут забезпечує всіх студентів ІЕЕП місцями в гуртожитках. Я особисто мешкаю у гуртожитку Оболонського району і дуже задоволена. Не зважаючи на шум та гамір, завжди цікаво та весело, і що то за студент, який хоча б трішечки не пожив у гуртожитку і не відчув справжньої студентської позитивної атмосфери.

За якими напрямами та кваліфікаційними рівнями можна отримати освіту?

Так як ІЕЕП – це Інститут екології економіки і права, то відповідно готують фахівців з екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування, психологів, міжнародних економістів, фахівців з фінансів та кредиту, маркетологів.

За кваліфікаційними рівнями є бакалаври, що навчаються 4 роки; спеціалісти, що навчаються 1 рік, та магістри – навчаються 1,5 року.

Де студенти проходять виробничу практику і чи направляє ІЕЕП на працевлаштування?

Ми проходимо виробничу практику в різних установах та організаціях Києва. Це Інститут проблем виховання НАПН України, Центр позашкільної роботи Святошинського району м. Києва «Північне сяйво», Центр практичної психології ТОВ «АНКОР Лтд», Український центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Міністерство екології та природних ресурсів України, державна екологічна інспекція в м. Києві та інші. Або самостійно, якщо в нас є така змога.

Проходження практик в установах м. Києва дає змогу нам зарекомендувати себе і залишитися працювати там, де іеепівець проходив практику. Скажу більше, що багато працівників деканату є випускниками чи навчаються на 4-5 курсах ІЕЕП. Ректор Олена Володимирівна Биковська завжди наголошує нам, що шанси чи то на роботу, чи то на здобуття життєвого досвіду є завжди, потрібно їх вчасно побачити і вміло використати.

В Інституті можуть навчатися іноземці?

Так. Я полюбляю говорити, що ІЕЕП – це нтернаціональний Інститут. Дуже приємно, що з кожним роком іноземних студентів стає більше і більше. У нас навчаються з Туркменістану, Білорусі, Азербайджану та інших країн. Можу сказати, що це чудові хлопці та дівчата, з якими приємно навчатися.

Чи є в Інституті студентське самоврядування?

Обов’язково. Студентське самоврядування зі студентським ректором, тобто мною (посміхається) та двома заступниками, що обираються всеінститутським голосуванням у вересні. Протягом року відбуваються засідання ради студентського самоврядування – присутні представники від кожної групи, старости груп, заступники старост груп, представники деканату, де вирішуємо різні студентські проблеми.

Розкажіть про викладацький склад Інституту?

В Інституті весь викладацький склад – висококласні професіонали, а з іншими – ІЕЕП просто не співпрацює. Кажу це дуже впевнено і можу підписатися під кожним словом. Наша ректор запрошує викладачів дійсно з великої літери. Вони не тільки є професорами, кандидатами наук, не тільки самі вельми розумні, але що важливо, вміють передати свої знання нам, студентам, так би мовити – навчити! Всі наші викладачі відповідають, на мою думку, і ще одному дуже важливому критерію для нашого часу – це людяність, тому в деканаті та взагалі  в усьому Інституті між студентами, адміністрацією, викладачами, працівниками деканату панує атмосфера тепла, добра та миру!

Ми все про навчання та про навчання, а як студенти відпочивають, які заходи проводяться в ІЕЕП?

Окрім великих (як ми між собою називаємо «грандіозних») свят. Посвята в першокурсники, Дебют першокурсників, День викладача, Новий рік, міс Інституту, свято 8-го Березня, містер Інституту, Свято вручення дипломів та інші, постійно проводяться різні конкурси: чи то на ерудованість «Найрозумніший іеепівець», чи то змагання на найкращу стінгазету від факультету. А ще студентські дискотеки – це шедеври!!! Можу сказати, що відпочивати студенти ІЕЕП уміють. А чому я розповідаю?! Це те, що потрібно бачити! ( Показує фото)

Який перелік конкурсних предметів сертифіката ЗНО, щоб стати студентом ІЕЕП у 2015році?

Це залежить від того, на який напрям (спеціальність) хоче вступити абітурієнт .

Міжнародна економіка

 1. Українська мова та література
 2. Математика
 3. Іноземна мова

Фінанси і кредит

 1. Українська мова та література
 2. Математика
 3. Історія України

Маркетинг

 1. Українська мова та література
 2. Математика
 3. Географія

Психологія

 1. Українська мова та література
 2. Біологія
 3. Історія України

Екологія

 1. Українська мова та література
 2. Біологія
 3. Математика

Анно, а Ви пам’ятаєте, як самі вступали до ІЕЕП?

Так, я пам’ятаю цей час. Прийшла маленька дівчинка з мамою подавати документи і вже заповнюючи заяву, я чітко усвідомила, що до іншого Інституту я не піду, хочу навчатися тільки в ІЕЕП. Я була вражена чіткістю та злагодженістю роботи  приймальної комісії: на будь – які мої запитання відповідали спокійно, змістовно, звертаючи мою увагу на найдрібніші деталі. Аналізуючи ставлення приймальної комісії, працівників деканату до мене та абсолютну прозорість подачі мені інформації про Інститут екології економіки і права, я зрозуміла, що таки колектив очолює розумний, а головне для мене, чесний керівник. І це дійсно так: після зустрічі з ректором ІЕЕП Оленою Володимирівною Биковською, я зрозуміла, що не помилилася. Не просто мудра людина, не просто відкритий і чесний керівник, а ще й ефектна і надзвичайно красива жінка.

Навчаюсь вже другий рік на економіста. За цей період ні разу не пошкодувала про свій вибір навчального закладу. Мій Інститут екології економіки і права надає дійсно якісну освіту за найнижчі ціни.

Тому приєднуйтеся до нашої дружньої ІЕЕПівської родини!!!

 

 

Залишити коментар

Scroll to Top