Відпочити душею… Ось для чого потрібне літо!

bul

Відпочинок, який залишив масу незабутніх вражень

Цього літа перед делегацією Інституту екології економіки і права відкрила свою неповторність одна з найкрасивіших країн світу на березі Чорного моря – Болгарія. Ця квітуча земля дала людству багато корисного і прекрасного. Вона на перших погляд здається дуже близькою, але насправді – це парадоксальна країна, еталон слов’янства, колиска просвітництва Кирила і Мефодія. Болгарія зачарувала не тільки своє культурною спадщиною, але й добродушністю місцевих жителів.

Делегації нашого Інституту випала чудова нагода прийняти участь у програмі «Творчих канікул» Національного палацу дітей м. Софії. Програма передбачала навчальні, виховні та культурні заходи по обміну досвідом та пізнання культури двох країн.

Крім цього делегати мали можливість здійснити екскурсію на мис Каліакра. Це один з найчарівніших куточків болгарського узбережжя. Особливо сподобався золотисто-пурпурний колір скельних гір, висота яких досягає 70 м. А це і не дивно, бо мис Каліакра перекладається як «Красивий мис».

IF

Делегація Інституту екології економіки і права також відвідала знаменитий ботанічний сад, відомий своєю колекцією кактусів і алое, що налічує більше 250 видів.

IF

Вразив красою палац румунської королеви Марії. Це трьохповерховий замок, який являє собою химерну суміш архітектурних елементів. А струнка вежа трохи нагадує мінарет.

Сподіваємось на подальшу співпрацю Інституту екології економіки і права та Національного палацу дітей м. Софії, адже вони відкрили таку прекрасну Болгарію.

Прес-служба Інституту

 

Залишити коментар

Scroll to Top