Шлях у тисячу кілометрів починається з першого кроку

Існує народна мудрість: «Шлях у тисячу кілометрів починається з першого кроку». Але шлях цей здолає той, хто по ньому йде.

А з чого починається крок? Із спроби. У нашомужитті є, було і ще будебезліч спроб,які вестимуть до дороги. Вони формують наше життя. Студенти старших курсів вже впевнено стоять, крокують і йдуть по своєму шляху. Алевони ніколи не забудуть, коли перший раз переступали поріг інституту. Це назавжди залишається в пам’яті студентів. 

02 вересня 2013 року в Інституті екології економіки і права відбулось урочисте свято з нагоди посвяти студентів у першокурсники. Це свято радості та сподівань на нові звершення, на яке було запрошено студентів та їх батьків, дало можливість дорослим повернутися в свої золоті роки, а студентам краще пізнати те місце з яким у них буде пов’язано багато приємних спогадів, місце, яке стане їхньою другою домівкою.

На посвяті, в минулому наші абітурієнти, а тепер вже цілком повноправні студенти, мали змогу познайомитися зі своїми деканами, іншими працівниками інституту та отримати свої довгоочікувані студентські квитки, які стали свідоцтвом того, що перший крок зроблено, дорогу розпочато.

По завершенню свята з привітальним словом виступала ректор ІЄЄП – Олена Володимирівна Биковська, висловлюючи свої найкращі побажання та корисні поради.

Отже, нехай щастить, дорогі студенти!

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору