Студенти ІЕЕП у справжньому «Українському селі»

selo

Інститут екології економіки і права часто полюбляє робити хороші подарунки своїм кращим студентам. Так, знову талановиті активісти побували на екскурсії в «Українському селі»- мальовничому куточку української старовини, культури та духовності.

 

Студенти мали змогу познайомитися з побутом та архітектурою Гуцульщини, Полісся, Поділля, Середньої Наддніпрянщини, Слобожанщини та Півдня України ХІХ ст. Етнографічний комплекс «Українське село» – створений задля відродження у пересічного українця любові до свого українського духовного коріння: віри, народу, держави. У цьому етнографічному музеї студенти приємно і з користю провели свій час, пригадали своє коріння, через ознайомлення з українською стародавньою архітектурою, побутом та народними ремеслами відчули себе нащадками і співучасниками могутнього української народу та культури; а через споглядання надзвичайно красивої природи: лісу, квітів, чистоти та охайності, загорілися бажанням створити подібну красу. побуваєте

 

Вдалося оглянути автентичні інтер’єри шести стародавніх хат з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньонаддніпрянщини та Слобожанщини, доторкнутися до усіх старовинних речей від меблів і до посуду, здивуватися розмаїттю побутових речей та їх застосуванню.

 

Студенти відвідали  гончарню, кузню та гуральню, побачили як працюють майстри з цих ремесел. Бажаючі змогли побувати на майстер-класах з валяння з вовни, квілінгу, хлібопекарства, випікання пирогів, гончарства, ковальства, соломко плетіння, писанкарства та багатьох інших

 

Своїми враженням від екскурсії студенти поділилися з прес-службою Інституту.

 

Сафонава Анастасія студентка факультету психології.

 

«Екскурсія до Українського села дала змогу поринути в минуле і побут наших предків. Інтер`єр українських хат дуже вражає.Цікаво було спостерігати за майстер-класам з гончарства та ковальства».

 

Штрефалюк Юлія студентка факультету економіки.

 

«Побувавши у музеї народної української культурибула дуже вражена красою, самобутністю та неповторністю етнографічного комплексу «Українське село». Під час екскурсії ми дізналися багато нового і цікавого про звичаї та традиції українського народу, відчули подих минулого наших предків».

 

Тетяна КОВАЛЬОВА

 

Залишити коментар

Scroll to Top