Акція «Наша допомога птахам»

1 квітня 2012 року студенти групи Е – 10 Інституту екології економіки і права брали участь в акції « Наша допомога  птахам », що проводилася в Київському зоопарку на головній алеї. Акція проводилася Всеукраїнською екологічною лігою спільно з Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» та Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи».

Студентами було організовано гру-естафету, яка складалася з 8 майданчиків:  «Птахи і мистецтво», «Про що розкаже птах», «Годівничка», «Пташині будиночки», «Який я птах?», «Нагодуй пташку», «Граємо разом з птахами».

За кожним майданчиком було закріплено двох студентів, які проводили конкурси, ігри-пантоміми, що відповідали певному напряму, та проводили пізнавальні тренінги з різними командами. 

Від проведеної акції студенти отримали неймовірне задоволення. Команди виявилася підготовленими та добре обізнаними, що допомогло студентам безперешкодно та без зусиль проводити ігри.

Один з керівників команд звернувся до студентів інституту з такими словами: «…Дякуємо за хороший настрій та приємне оточення…Наша команда  дізналася багато нового про птахів, а також чудово провела час…».

IF

Залишити коментар

Прокрутити вгору