Реєстрація для участі у ЄФВВ та ЄВІ

Реєстрація для участі у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).
З 8 до 31 травня 2023 року проходить реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ в Приймальній комісії з 11.00 до 16.00 або дистанційно.

Потрібно мати:

  • документ, що посвідчує особу;
  • документ, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);
  • фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника; · медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань);
  • довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році;
  • заповнену заяву-анкету з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;

У дистанційному форматі потрібно надіслати документи на електронну адресу [email protected] або на телеграм/вайбер (+380682013908) скановані або фотокопії реєстраційних документів.
В темі електронного необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену вами в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.
Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Прокрутити вгору