Дружня зустріч

14 листопада 2017 р. в Інституті екології економіки і права відбулася зустріч з представником Краківського університету імені Комісії Народної освіти Республіки Польща.

На зустрічі були присутні начальник  міжнародного відділу Краківського університету ім. Комісії Народної освіти Ян Калюжний,  ректор Інституту професор Биковська Олена Володимирівна, декан Факультету мистецтв ім. А. Авдієвського НПУ ім. М.П.  Драгоманова, професор Федоришин Василь Ілліч, професорсько – викладацький склад та студенти.

Із вступним словом до присутніх звернулась Биковська О.В., яка привітала учасників зустрічі. Ян Калюжний розповів про багатий досвід міжнародної співпраці Краківського університету. Зокрема, запропонована можливість отримання вищої освіти у Польщі, а також стажування, в тому числі безкоштовне, українських студентів у Кракові згідно з відповідними навчальними програмами.

Досягнуто домовленостей про подальшу міжнародну співпрацю між Інститутом екології економіки і права та Краківським  університетом імені Комісії Народної освіти Республіки Польща.

Scroll to Top