Цікава зустріч!

У рамках міжнародної співпраці 31 березня Інститут екології економіки і права прийняв у своїх стінах цікаву гостю. До закладу завітала Глущенко Наталія Владиславівна, вчитель Державної установи «Комплекс «Дитячий садок – школа –гімназія №47» м. Астани, столиці Республіки Казахстан, де вивчають українську мову з дитячого садка. На початку зустрічі вона розповіла, що, незважаючи на тривале перебування українців в Казахстані, вони в цілому зберегли свою етнічну самобутність. А також зазначила, що у їхньому закладі всі бажаючі мають можливість досконало вивчати українську мову.

А потім розмова перейшла на тему здобуття вищої освіти. Наталія Владиславівна розповіла про студентів Казахстану, як побудовано навчальний процес, поділилася досвідом проведення вступної кампанії.

У свою чергу начальник навчального відділу В.Г.Корнієнко  розповіла про здобуття вищої освіти у нашому вузі, про ті спеціальності,  які можна отримати, навчаючись в ІЕЕП. Наголосила на тому, що спостерігається тенденція щорічного збільшення кількості іноземних студентів.

Віра Григорівна запевнила гостю у готовності приймати у нашому вузі їхніх абітурієнтів. 

Обидві сторони зазначили важливість подібних заходів і підкреслили корисність таких зустрічей та пропозицій, які були висловлені.

Сподіваємося, що вони дадуть позитивні результати в розвитку міжнародної співпраці Інституту з іншими установами та організаціями з-за кордону.

Прокрутити вгору