Розвиваємо міжнародну співпрацю

Особливу увагу Інститут екології економіки і права приділяє міжнародній співпраці. Приємним і насиченим став кінець березня – початок квітня щодо міжнародних зустрічей в Інституті з багаторічними іноземними партнерами із Казахстану, Литовської Республіки, Республіки Польща.

6 квітня 2017 р. у рамках співпраці у сфері освіти і науки відбулась зустріч з іноземними партнерами Литовської Республіки. Адміністрація, викладачі та студенти Інституту екології економіки і права у приємній атмосфері провели зустріч з представниками Шяуляйського університету (Литовська Республіка).

Під час змістовного діалогу директор міжнародного відділу Шяуляйського університету Регіна Карваліне та відповідальний працівник відділу Айсте Валакіне розповіли студентам Інституту про можливість здобути вищу освіту у Литві, отримати стипендію та побудувати кар’єру за кордоном. Представники Шяуляйського університету надали вичерпну консультацію про факультети та спеціальності європейського вишу, про процедуру вступу та про все, що стосується навчання у Литві.

Гості запросили студентів, викладачів і батьків відвідати київську виставку литовських університетів та коледжів «Study in Lithuania», щоб дізнатися, що пропонує українським студентам Литва.

Йшлося також про програму магістратури, за якою вже четвертий рік поспіль студенти України отримують державні стипендії Литви. Стипендії повністю покривають витрати на навчання і проживання, а також професійне стажування в будь-якій країні ЄС. Студентам бакалаврату запропоновані програми освітніх обмінів між вищими навчальними закладами Литви та України. Це забезпечує розвиток міжнародної співпраці між Інститутом екології економіки і права та Шяуляйським університетом.

Переконані, що подальша міжнародна діяльність Інституту екології економіки і права буде активно розвиватися і сприяти підвищенню якості вищої освіти.

Прокрутити вгору