Міжнародна зустріч

Інститут екології економіки і права продовжує розвивати співпрацю з іноземними партнерами. У рамках міжнародного співробітництва та з метою інтеграції в світовий освітньо-науковий простір  05 квітня 2017 року в Інституті відбулася зустріч з представниками Краківського університету імені Комісії Народної освіти Республіки Польща.

На зустрічі були присутні начальник  міжнародного відділу Краківського університету ім. Комісії Народної освіти Ян Калюжний,  академік НАПН України, професор Анатолій Володимирович  Толстоухов, проректор з навчальної роботи Любов Володимирівна Лісовська, заступник декана Людмила Олександрівна Жигалюк та члени Ради студентського самоврядування  Інституту Анна  Бендерська, Віталій Ляшенко та Ігор Йовенко.

Із вступним словом до присутніх звернулась Л.В.Лісовська, яка привітала учасників зустрічі. Цікавою та змістовною виявилась дискусія про розвиток студентського самоврядування європейського та  українського вищих навчальних закладів. Йшла мова також про програму подвійних дипломів студентів у Польщі та в Україні.

Досягнуто домовленостей про подальшу міжнародну співпрацю між Інститутом екології економіки і права та Краківським  університетом імені Комісії Народної освіти Республіки Польща.

 

Прокрутити вгору