«Дебют першокурсника – 2016»

1

27 вересня в Інституті екології, економіки та права відбувся «Дебют першокурсника – 2016», який був приурочений до Дня працівника освіти. Студенти спробували себе у аматорському мистецтві, продемонстрували свої таланти та змогли більше дізнатися один про одного.

До дня студентського самовираження приєдналися ректор Інституту екології економіки і права, завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти, доктор педагогічних наук, професор Биковська Олена Володимирівна; народний депутат І,ІІІ, IV,VI скликань, академік Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, профессор, Толстоухов Анатолій Володимирович, а також Повноважений Міністр Посольства Литовської Республіуки в Україні – Керушаускас Гвідас.

Саме він мав честь вручичити іменну  степендію Голові ради студенського самоврядування Бендерскій Анні. Також пан Міністр отримав подяку від адміністрації за плідну співрацю з Інститутом екології економіки і права.

По закінченню «Дебюту першокурсника – 2016» студенти першого курсу отримали солодкі подарунки від адміністрації Інституту.

9

Залишити коментар

Прокрутити вгору