ВСТУП-2016. ДОРОЖНЯ КАРТА – 7 КРОКІВ УСПІШНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

ez

Ти отримав свої сертифікати ЗНО, але все ще вагаєшся з вибором? Або просто не знаєш, як правильно подати документи, щоб вони гарантовано потрапили до обраного тобою ВНЗ? Тоді ти відкрив правильну сторінку, адже саме зараз ми розкажемо як швидко подати документи і опинитися на законному місці у списках абітурієнтів!

 1. Увімкни комп’ютер. Або планшет. У крайньому разі – телефон. Головне, щоб був доступ до мережі Інтернет.
 2. Відкрий браузер. Можеш обирати той, який зручніший – Google Chrome, Opera, Yandex, можеш навіть Internet Explover.
 3. У браузері відкрий http://ez.osvitavsim.org.ua/ та Інструкцію по роботі з системою «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів»
 4. Друге посилання – це система, за допомогою якої абітурієнти мають змогу подати документи до приймальної комісії обраного ВНЗ (наш Інститут екології економіки і права (ІЕЕП) теж там є). Перше – це детальна інструкція, яка полегшить твоє життя, адже покроково пояснює що, як і чому слід робити, щоб гарантовано отримати місце у списках бажаючих.
 5. Збираєш біля себе усі необхідні документи:
  – Атестат про повну загальну середню освіту та додаток до нього;
  – Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, виданий у 2016 році;
  – Паспорт;
  – Ідентифікаційний код;
 6. Заспокоюєшся і реєструєшся!
  Після реєстрації тебе – як абітурієнта – зможеш вибрати університет та спеціальність, на яку хочеш потрапити. А також вказати пріоритет конкретного ВНЗ.
 7. Все. Ти зареєстрований. Тепер залишилося чекати і вірити, що доля складеться якнайкраще і ти 1 вересня опинишся в лавах студентів.

Поспішай! До завершення вступної кампанії залишилося 7 днів!
Щасти тобі! Хай удача завжди буде на твоєму боці!

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору