Візит в Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

hz2

19 травня 2016 року студенти Інституту економіки екології та права відвідали Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році». Цей музей присвячений Київській стратегічній наступальній операції 1943 року. Розташований на околиці села Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

За час існування його відвідало понад 10 мільйонів чоловік з 85 країн світу. У музеї постійно створюються стаціонарні та пересувні виставки. На його території щороку відбувається ряд акцій по вшануванню пам’яті героїв Битви за Дніпро, мітинги, зустрічі ветеранів, прийняття присяги тощо.

2

Експозиція музею розповідає про події осені 1943 року, форсування Дніпра і створення Лютізького плацдарму, хід Київської наступальної операції.

У фондах музею є археологічні, етнографічні, фалеристичні, нумізматичні збірки, вироби художнього промислу, твори живопису, скульптури, фото і документи часів Німецько-радянської війни.

Екскурсію для студентів провів особисто директор цього неймовірного комплексу Іван Петрович Вікован. Він розповів про історію музею, про експозицію та повідомив подробиці, які були невідомими.

1

Студенти були вражені не лише територією музею, а й самою експозицією. Форсування Дніпра радянськими військами болюча сторінка нашого народу, і саме тому подробиці, які студенти дізнались у ході екскурсії, додали у світогляд нових фарб.

Після екскурсії студенти мали нагоду відпочити на мальовничому лоні природи Київщини.

Прес-служба ІЕЕП

Залишити коментар

Scroll to Top