Підсумки Кубку Ректора НПУ імені М П. Драгоманова з футболу


champions_league_1_650x410Цього року супротив між командами був значно сильніший, усі команди гарно підготувались і збалансовано підібрали гравців. Наша команда теж не стала виключенням, оновивши склад, і це зіграло тільки на користь, бо кожен з матчів був особливим.

Наша команда в кожній грі давала суперникам зрозуміти, що вона готова йти до кінця і так легко перемогу вони не здобудуть. Не зважаючи на травми, хлопці йшли завжди вперед, бо розуміли що відстоюють ім’я нашого Інституту. Тож хочемо подякувати кожному з них: капітану команди Максимчуку Владиславу, Ліпінському Роману, Шрамку Андрію, Чумакову Вадиму, Мельнику Сергію та голкіперу Афанасьєву Сергію. Пам’ятайте – ви найкращі!!!Здобувши 3 місце, ви показали усім, що на все спроможні і в наступному році обов’язково візьмете реванш.

Особливо хочеться відзначити вболівальників нашого Інституту. У цьому році вас стало набагато більше, на кожній грі ви надихали і дуже круто підтримували наших футболістів, навіть коли були не найкращі часи в команди. Дякуємо адміністрації , а особливо нашому ректору Биковській Олені Володимирівні за те, що вона була завжди разом з нами на кожній грі і так само, як і студенти палко підтримувала хлопців.

Тож вперед до перемог!!! Чекаємо наступного року з нетерпінням і сподіваємося, що з кожним роком у стінах Інституту буде все більше таких талановитих і відданих студентів!

Залишити коментар

Scroll to Top