Гра з Iнститутом соцiальної роботи

pilka_nozna__soccer_1920x1200_019 29.02.2016р. вiдбулась гра з Iнститутом соцiальної роботи. В першому таймi сили були абсолютно рiвнi.

Обидвi команди створювали багато небезпечних моментiв бiля ворiт суперникiв. Один з моментiв реалiзував наш капiтан команди, Максимчук Владислав. Тож на перерву пicля першого тайму IЕЕП вже пiшов лiдером.

Другий тайм розпочався доволiнапружено але за допомогою нашої групи пiдтримки i прекрасної майстерностi наших футболiстiв, Лiпiнський Роман подвоїв рахунок. Суперники не втрачали надiю на перемогу i навiть iнодi жорстко вели гру, але для нашихi хлопцiв це не стало проблемою. Навпаки це стало мотивом для третього голу, котрий забив Шрамко Андрiй. Та за декiлька хвилин до кiнця матчу, фiнальний гол у ворота Iнституту соцiальної роботи забив Роман Лiпiнський, довiвши рахунок до результату 4:0.

Нашi вболiвальники хочуть вiдмiтити голкiпера Iнституту Екологiї Економiки i Права, Афанаьсєва Сергiя, який напротязi всього матчу захищав нашi ворота i не пропустив нi одного м’яча. Отже, наша команда впевнено прямує до майбутнiх перемог.

Чекаємо наступної гри!

Залишити коментар

Прокрутити вгору