Міжнародна конференція “Формула громадянина Європи”

1

22 жовтня 2015 року у стінах Hotel Ramada Encore м. Києва відбулася Міжнародна конференція “Формула громадянина Європи”, організаторами якої стали Центр дітей та молоді Литви та Інститут екології економіки і права.

Цей проект реалізовувався з квітня по листопад 2015 року.  Учасниками проекту були: Центр дітей та молоді Литви, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та Інститут екології економіки і права  м. Києва.

Конференція була заключним етапом двостороннього Литовсько-Українського проекту. Її метою стало обговорення можливостей молодої людини брати участь у суспільному і політичному житті своєї країни і Європи.  Також учасники мали змогу продемонструвати переваги євроінтеграції та окреслити ініціативи, реалізовані у ході проекту.

2

Пізнавальною частиною конференції став поділ учасників на робочі групи, в яких відбулося обговорення сучасних проблем суспільства з литовськими керівниками.

Всі присутні отримали безцінний досвід від спілкування, адже мали змогу побачити та оцінити сучасні проблеми молодої людини європейської держави.

3

Залишити коментар

Прокрутити вгору