Кубок Ректора НПУ ім. М.П. Драгоманова з футзалу

cqI8uJOaV9g

21.04.2015 відбувся фінал Кубку Ректора ім. М.П. Драгоманова з футзалу. У цьому році участь у змаганнях брали команди з 17 інститутів НПУ ім. М.П. Драгоманова. До фіналу вийшли команди Інституту Екології Економіки і Права та Інститут Інформатики.

На матчі були присутні почесні гості, а саме Ректор НПУ ім. М.П. Драгоманова Андрущенко В.П., Ректор Інституту Екології Економіки і Права Биковська О.В., Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Михайличенко О.О., Президент федерації футболу м. Києва Кочетов І.М., Президент Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ) Михайленко С., Голова профспілки освітян м. Києва Яцунь О.М., Президент футбольної асоціації студентів м. Києва Місюра В.Я., Голова київського управління Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Бобрович С.І.

Наша футбольна команда ІЕЕП продемонструвала високий рівень гри та до останнього моменту не лишала суперникам навіть надії на перемогу. Під час кожного тайму було багато напружених моментів і до закінчення матчу не можливо було спрогнозувати хто переможе. Навіть на трибунах серед глядачів вирували гарячі пристрасті. Матч завершився серією пенальті і з рахунком 2:3 наша команда програла Інституту Інформатики і зайняла почесне друге місце.

Ми дуже пишаємося нашими хлопцями і бажаємо подальших перемог. З нетерпінням чекаємо наступного року щоб довести усім, що ми здатні на більше і обов’язково виграємо Кубок Ректора ім. М.П. Драгоманова.

Залишити коментар

Scroll to Top