10-річний ювілей ІЕЕП

1

З нагоди 10-річного ювілею Інституту екології  економіки і права та 180-ї річниці від створення Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова,  відбулася молодіжна освітньо-патріотична акція «Єднаймось в славетній родині!».

Цей урочистий захід зібрав дуже багато людей, серед яких і учені, і педагоги, громадські і політичні діячі, артисти, дитячі і молодіжні колективи. Офіційну частину заходу відкрила Биковська Олена Володимирівна – доктор педагогічних наук, ректор Інституту екології, економіки і права. Також з привітаннями виступили професор Андрущенко Віктор Петрович– академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Кремень Василь Григорович – президент НАПН України, академік, доктор філософських наук, Толстоухов Анатолій Володимирович – доктор філософських наук, академік НАПН України, громадський і політичний діяч.

2

Було сказано багато теплих слів підтримки та побажань подальшого вдосконалення. За внесок у розвиток освіти і науки були вручені нагороди, подяки та «Патріотичні серця» на підтримку єдності нашої країни.

3

Привітали красивою українською піснею і танцями талановиті молодіжні та дитячі колективи «Сонечко», «Первоцвіт», «Сонях», «Пульс», «Ладоньки», народні артисти України – Володимир Талашко, Наталя Бучинська.

4

   

Залишити коментар

Прокрутити вгору