Лекціїя «Сучасні патології або невротична вічність»

1

Інститут екології економіки і права радий запросити Вас на лекцію професора клінічної психопатології Університету Ніцци (Франція), психоаналітика, директора Магістратури гуманітарних та соціальних наук з психології СЕРЖА ЛЬОСУРА.

Тема лекції: «Сучасні патології або невротична вічність»

Серж Лесур – доктор психологічних наук, психоаналітики, керівник кафедри клінічної психології Університету Страсбургу (Франція), директор дослідницького об’єднання “Індивідуальність, пізнання і соціальний зв’язок”.

Зараз професор викладає в Університеті Ніцци Sophia Antipolis і є запрошеним професором в Університеті ім. М. В. Ломоносова в Москві , UQAM в Монреалі і UFMG в Бразилії .

В якості психоаналітика він навчався в Лаканівський школі Фрейда в Парижі і працював з Дольто і Перрье .

Сьогодні Серж Лесур – член і навчальний аналітик товариства «Аналітичний Простір» , член комісії освіти «Товариства з вивчення терапевтичної психодрами».

Ось уже 8 років професор регулярно приїжджає в Україну та бере участь у численних українських колоквіумах з психоаналізу.

5 червня 2015 року о 19.00 у Вас також буде унікальна можливість побувати на лекції цього відомого іноземного вченого присвяченій темі: «Сучасні патології або невротична вічність».

1

Лекція відбудеться в конференційній залі Міжнародного Інституту Глибинної Психології за адресою

вул. Лаврська 16, 3 поверх, (044) 222-7065.

Також додаткова інформація за телефонами: (044) 486-0763, (068) 201-3908, (096) 347-5132

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору