Збори Міжнародної асоціації екологів університетів. Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Освіта. Наука»

21_12_201221 грудня 2012 року на базі Університету ім. М.П. Драгоманова відбулися збори  членів Міжнародної асоціації екологів університетів. Основна мета діяльності організації є: задоволення та захист законних соціальних, екологічних, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів та сприяння зміцненню розвитку дружби всіх народів, а також сприяння взаєморозумінню й всебічному співробітництву між ними.

Президентом став радник, спеціально уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Володимирович Толстоухов, якого сильно бентежить тема охорони навколишнього середовища та екологія в цілому.

За годину пізніше відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Освіта. Наука». Завдання та метою, якої були: усвідомлення того, що суспільство розвивається за тісних взаємозв’язків усіх природних і соціальних процесів та забезпечити кожному студенту можливість здобути знання, право, досвід і умови їх реалізації необхідні для захисту довкілля та його поліпшення. Конференція передбачала собою визначити напрямки роботи організації, обрання символіки та вручення посвідчень. Виступи всіх членів асоціації були спрямовані на поліпшення екологічної ситуації та співробітництво з екологами усіх країн.

Урочисте зібрання закінчилося виданням сертифікатів.

 Фото з конференції

Залишити коментар

Прокрутити вгору