Міс Інститут екології економіки і права – 2012

Miss-3158

Сім пар бездонних очей, сім чарівних посмішок, сім гідних різця Мікеланджело дівочих фігур…

 Вперше в Інституті екології економіки і права відбулося чудове свято під назвою «Міс ІЕЕП». 19 грудня 2012 року зібралася повна зала глядачів, щоб оцінити красу та вишуканість дівчат.

 

 

У конкурсі взяли участь найкрасивіші та найталановитіші студентки:

Олійник Анна – 3 курс, факультет екології;

Солонар Наталія – 3 курс, факультет психології;

Пунчак Юлія – 3 курс, факультет психології;

Жигалюк Людмила – 3 курс, факультет психології;

Сафонова Анастасія – 1 курс, факультет психології;

Ущапівська Аліна – 1 курс, факультет економіки;

Бурковська Олена – 1 курс, факультет економіки .

Глядачі та компетентне журі протягом всього дійства мали можливість оцінити не тільки зовнішню привабливість кожної з семи претенденток на горде звання «Міс ІЕЕП – 2012», а й полюбуватися їхніми посмішками, оцінити рівень інтелекту. До складу журі увійшли:

– видатний вчений, академік, доктор філософських наук, професор Анатолій Володимирович Толстоухов. 

– людина, яка цілком себе присвятила освіті та педагогічній науці, берегиня нашого інституту, ректор Інституту екології економіки і права, професор Олена Володимирівна Биковська.

– вчений, академік, доктор психологічних наук, професор Віталій Олександрович Татенко

– відома телеведуча, журналіст, яка свою кар’єру успішно почала з перемог у конкурсах краси «Студентка Року України – 2006», «Міс – Україна Всесвіт – 2009, 2012» Тамара Ігорівна Богатирьова

Найкрасивіша, найвинахідливіша, найемоційніша, найталановитіша дівчина отримала головний приз – корону та титул «Міс Інститут екології економіки і права – 2012»

Головною красунею стала студентка факультету психології Пунчак Юлія. Кожен її вихід був винятковим та загадковим, ось цим вона відрізнялася від інших.

Ангел добра та справедливості, елегантності та вишуканості – такою була на сцені Олійник Анна, яка отримала звання  «ІІ Віці – міс Інститут екології економіки і права».

Вражала своєю тендітністю, чуттєвістю та енергійністю Бурковська Олена. Вона отримала ІІІ місце, а звання «Міс Посмішка» присвоєноЖигалюк Людмилі, яка своєю посмішкою зачарувала всю залу. «Міс глядацьких симпатій» стала – Сафонова Анастасія.

Втіленням жіночності та добрати стала Солонар Наталія.

«Міс Креативність» – Ущапівська Аліна, яка показала свою винахідливість, вишуканість та красу.

Наприкінці заходу з вітальними словами до присутніх звернулася ректор Інституту екології економіки і права Биковська Олена Володимирівна, яка висловила захоплення усіма учасницями та нагородила красунь подарунками.

Наші конкурсантки також отримають нагороди від наших спонсорів:

– випускників нашого інституту, керівників підприємства «ЗОВ Меблі» Збаржевського Олександра Володимировича та Шибка Івана Станіславовича та від студентів інституту. 

Після завершення заходу переможниця конкурсу Юлія Пунчак поділилася своїми враженнями від пережитого: «Конкуренція зовсім не відчувалася, оскільки всі дівчата дуже дружньо готувалися до конкурсу і сама підготовка приносила їм насолоду». Юлія не розраховувала на перемогу, це для неї цілковита приємна несподіванка.

У кожної епохи є свій ідеал жіночої краси , бачення його і міфи, які про нього ходять. Мислителі, поети, художники намагалися розгадати таємницю її Величності Жінки, возвеличити її красу у творах мистецтва.

Юні красуні продемонстрували винятковість та красу сучасної дівчини.

Щиро вітаємо своїх студенток з перемогами і бажаємо успіхів у подальших змаганнях, удачі, радості, кохання!

 

Фотозвіт з конкурсу

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору