Ми за чисте довкілля!

logo

Несіть добро у світ природи!

 

Недарма говорять, що природа – наша мати. Вона дає людині все необхідне для життя, хоч ми не завжди можемо оцінити її дарунки. Що може бути кращим за тепле сонце, величні гори, грайливе море, квітучі дерева навесні? Світ природи багатий і різноманітний. Чого варті сотні тисяч видів тварин, більшість з яких ми ніколи не бачили у житті! А найголовніше те, що людина не просто користується тим, що природа дає їй, а cама є невід’ємною її частиною.

 

 

 

 

Нещодавно студенти Інституту екології економіки і права взяли участь у суботнику. Озброївшись робочим інвентарем, відправилися наводити лад на території. Завдяки відмінній погоді та гарному настрою наше прибирання пройшло на «ура». Ми не лише очистили територію від сміття, але й весело провели час.

1

Участь в суботнику взяли всі студенти, які небайдуже відносяться до екологічного і естетичного стану міста, в якому ми живемо. Згрібали листя, збирали сміття, загалом, робили що могли, щоб стало чистіше і красивіше.  

2

Говорять, за загальною справою люди зближуються. Виходить, що завдяки таким ось трудовим дням наші студенти змогли порозумітися, поспілкуватися або навіть познайомитися один з одним. Отже, ми не лише працювали, але й відпочивали. Суботник зайняв зовсім трохи часу, і після нього всі ми з гарним настроєм і почуттям виконаного обов’язку відправилися по своїм справам.    

3

Шановні студенти, дякуємо вам за активну участь в житті Інституту!

 Курочкіна Марія
Прес-служба Інституту

 

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору