«Дебют науковий – 2012»

100_9396

19 квітня 2013 року на базі Вищої школи менеджменту у Варшаві відбулась Міжнародна підсумкова конференція конкурсу «Дебют науковий – 2012», організованого Бюро професора, доктора хабілітованого, депутата Європейського парламенту Єжи Бузека у м. Рацібуж спільно з Національною Академією педагогічних наук України для студентів, що прагнуть займатися науковою діяльністю з метою надання їм змоги опублікувати свій науковий доробок у міжнародному виданні.

В цій конференції взяла участь наша студентка 4 курсу факультету психології Ковтун Марина. Яка сказала мені, що саме такі конференції надихають на подальшу працю та саморозвиток.

Під час відкриття конференції до з вітальним словом звернувся ректор Вищої школи менеджменту у Варшаві професор Станіслав Давидзюк. Загальну оцінку наукових робіт студентів виголосили: проректор Вищої школи менеджменту у Варшаві професор Павел Чарнецкій та академік АПН України, професор Нелля Григорівна Ничкало, які також зазначили про важливість конкурсу для молодих студентів-науковців.

На офіційному закритті було підбито підсумки роботи у секціях та оголошено їх результати. Далі до учасників конференції звернувся Президент Національної Академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень, який наголосив, що отриманий студентами досвід під час підготовки до участі у конкурсі та конференції є дуже важливим, адже саме студенти – це ті, хто буде вести нашу державу до подальшого розвитку та євроінтеграції.  

Потім слово було надано професорові Єжи Бузеку, який також привітав усіх учасників конференції з успішною роботою та зазначив, що такі заходи та українсько-польська співпраця є надзвичайно важливими для обох держав. 

Після святкового обіду учасники української делегації мали змогу відвідати Центр науки імені Миколи Коперника та прогулятися вулицями Варшави.

Добре, коли студенти можуть зробити наукову статтю, або поділитися своїми ідеями на майбутнє.

Курочкіна Марія
Прес-служба Інституту

 

Залишити коментар

Прокрутити вгору