20 червня 206 року проректор Тетяна ПОПОВИЧ взяла участь у громадському обговоренні щодо спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні.
За дорученням Президента Володимира Зеленського була продовжена робота над реалізацією цього важливого проєкту.
Участь більшості родин Героїв Небесної Сотні забезпечили належну підтримку відновлення каплиці та створення меморіального простору для гідного вшанування пам’яті полеглих.
Небесна Сотня є частиною нашої національної ідентичності. Саме за ті цінності, які відстоювали Герої Майдану, сьогодні воюють наші захисники й захисниці.

