Вручення дипломів випускникам-магістрам ІЕЕП-2018: Хвилююча мить

10.02.2018 року у приміщенні Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова відбулося вручення дипломів випускникам – магістрам. На святі були присутні адміністрація Інституту, провідні викладачі, почесні гості, батьки та друзі випускників. Від щирого серця випускників привітала доктор педагогічних наук, професор, ректор О.В. Биковська та побажала присутнім наснаги, віри в свої сили, професійного зросту і творчих злетів.

Дипломи магістрам – відмінникам вручали ректор Інституту Биковська О.В. та генерал – лейтенант Рудницький В.І., який привітав випускників та побажав усім мирного неба над головою.

Дипломи магістрів студенти екологи та психологи отримали від професорів Ясинської А.М. та Марусинець М.М., дякуючи розуму, наполегливій висококваліфікованій праці яких Інститут за майже 15 – річне існування підготував понад 2000 фахівців. Багато з них займають високі керівні посади, працюють в органах державної влади, затребувані в Україні та за кордоном фахівці.

Щасливого життєвого та творчого майбутнього побажала проректор з навчальної роботи Лісовська Л.В. яка вручала дипломи випускникам факультету економіки.

Випускниця факультету екології, Голова студентської ради, а зараз помічник депутата, виконуюча обов’язки голови молодіжного парламенту міста Бориспіль Гаспарян Анастасія Олексіївна привітала випускників і вручила подяки за успіхи у навчанні та активну участь у житті Інституту Похило Лесі, Шабаровій Людмилі, Яценко Наталії, а також Ліпінському Роману – переможецю кубка ректора з міні – футболу серед збірних студентських команд.

Слова вдячності від студентів Інституту висловила студентка факультету економіки Шабарова Людмила.

Музичні дарунки всім присутнім подарував Суздаль Сергій.

У залі був присутній дух урочистості, гордості за те, що кожен присутній доклав немало зусиль для того, щоб отримати омріяний диплом. Кожен випускник розумів, що підкорив ще один життєвий щабель.

Маємо надію, що випускники 2018 року достойно використають знання набуті в Інституті задля подальшого розвитку України та стануть членами асоціації випускників ПВНЗ «Інститут екології економіки і права».

Більше фото на сторінці Інституту у Facebook

 

Прокрутити вгору