Інститут Екології Економіки і Права: Розвиваємо українсько-болгарську співпрацю

Вже 5 рік поспіль у рамках міжнародної співпраці з болгарськими колегами Інститут екології економіки і права бере активну участь у болгарському проекті –програма творчих канікул НПД «Давайте творити разом!».

Проект організований Міністерством освіти і науки Болгарії, Національним палацом дітей Болгарії під керівництвом Тетяни Досєвої та спрямований на культурно-освітній обмін і розвиток міжнародної співпраці.

До реалізації проекту і організації поїздок за 5 років були залучені чи не найвищі щаблі представників держав: Посольство Республіки Болгарія в України, Комітет з питань науки i освіти Верховної Ради України, Міністерство освіти і науки України.

Адже щорічно участь у проекті беруть різні категорії учасників.

У рамках волонтерської програми допомоги дітям та сім’ям, постраждалим від нетипічної війни у 2015 р. Інститут екології економіки і права організував поїздку до Болгарії і участь у програмі для родини військового, який служить у зоні АТО – дружини і двох доньок.

Активну участь у реалізації проекту також брали студенти та викладачі ІЕЕП, НПУ імені М.П.Драгоманова, кафедри позашкільної освіти, які навчаються за спеціалізацією «позашкільна освіта».

Учасники програми мали можливість ознайомитись з традиціями та культурою Болгарії, активно спілкуватися з болгарськими викладачами і учнями, вивчати кращі педагогічні практики і обмінюватися досвідом.

Окрім цього насиченою була і культурна програма, організовано екскурсії по історичних місцях Болгарії – мис Каліакра, Балчик, Несебр, Монастир Аладжа, Кам’яний ліс (побиті камені), ботанічний сад тощо.

Українського-болгарська співпраця сприяє підтримці і розвитку партнерських стосунків, підвищенню якості освіти, професійної підготовки майбутніх спеціалістів.

Прокрутити вгору