Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації

З 30-31 березня 2017 року у м. Умані на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходила Всеукраїнська науково – практична конференція на тему «Екологічна стратегія майбутнього: досвід і новації». Конференція була присвячена до 25 – річчю науково – дослідної лабораторії «Екологія і освіта».

Учасники конференції порушували актуальні теми щодо екологічної освіти України, такі як: «Технологія формування екологічної компетентності майбутніх фахівців на засадах модульного навчання», «Структура та реалізація стандартів вищої освіти України спеціальності 101 – Екологія», «Пріоритети напрямів діяльності у сфері охорони навколишнього природного середовища на Черкащині».

Після першої частини заходу учасники мали можливість завітати до агробіостанції університету, де ознайомилися з практичною роботою природничо – географічного факультету. Екологічний полігон включає в себе алею бузку. До її оновлення новими насадженнями долучилися всі гості конференції.

Не менш цікавою була екскурсія до Національного дендропарку «Софіївка». Парк вразив своєю величчю та різноманіттям ландшафту.

Дякуємо організаторам за гостинність та плідну роботу.

Прокрутити вгору